See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologische onkruidbestrijding volgens beeldbestek 2026
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Ecologisch onkruidbeheer op open element verhardingen en open ongebonden verhardingen. Toelichting: In kader van het decreet duurzaam gebruik van pesticiden van 8 februari 2013 is het gebruik van pesticiden op verscheidene terreinen in beheer van gemeenten verboden. Deze opdracht betreft de bestrijding van onkruid op een alternatieve wijze. Plaats van dienstverlening: De 35 gemeenten in het arrondissement Halle-Vilvoorde Duur: De opdracht kan 3 keer voor één jaar verlengd worden.
Interne Kennung: PPP0KU-496/5133/124007/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onkruidverdelging volgens beeldbestek 2026
Interne Kennung: 124007/25_1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77312100 Unkrautvernichtung, 77312000 Unkrautjäten