778396-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SPZOZ w Ciborzu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SPZOZ w Ciborzu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SPZOZ w Ciborzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2.1-2.16 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia lub dane zadanie/ zadania w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia lub na dane zadanie /zadania wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamówienie składa się z 16 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym zadaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pojedyncze pozycje. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy produktów leczniczych zgodnie z art. 2 ust. 32 oraz art. 2 ust. 40 ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz.750). Oferowane produkty muszą posiadać stosowne certyfikaty lub atesty dopuszczające ich stosowanie w służbie zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej. Produkty lecznicze (leki), muszą posiadać wpis do Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostarczane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub art.4a ustawy Prawo farmaceutyczne.
Interne KennungZP.2210.24.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZadanie 3
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZadanie 4
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
BeschreibungZadanie 5
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZadanie 6
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
BeschreibungZadanie 7
Interne KennungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8
BeschreibungZadanie 8
Interne KennungZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9
BeschreibungZadanie 9
Interne KennungZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10
BeschreibungZadanie 10
Interne KennungZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11
BeschreibungZadanie 11
Interne KennungZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12
BeschreibungZadanie 12
Interne KennungZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13
BeschreibungZadanie 13
Interne KennungZadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14
BeschreibungZadanie 14
Interne KennungZadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15
BeschreibungZadanie 15
Interne KennungZadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16
BeschreibungZadanie 16
Interne KennungZadanie 16