778408-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 3 do zaproszenia. 3. W trakcie realizacji Umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (przez Wykonawcę lub podwykonawcę) osoby/- ób, wykonującej/ych czynności wskazane w § 4 ust. 1 projektu Umowy.
Interne KennungIT-07-1.271.28.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 3 do zaproszenia
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy w zakresie usług rozwoju Systemu jakie świadczyć zobowiązany jest Wykonawca, polegających na dostarczaniu na wniosek Zamawiającego Modyfikacji Systemu, na warunkach określonych w Umowie na okres maksymalnie 36 miesięcy tj. od 20 grudnia 2025 r. maksymalnie do 19 grudnia 2028 r. Zamawiający może skorzystać z opcji, o których mowa powyżej, w zakresie pełnym lub częściowym w zależności od swoich bieżących potrzeb na podstawie zgłoszenia/wniosku, zgodnie z zasadami określonymi w projekcie umowy.