See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odcinka trasy N-S od A4 do granicy z miastem Mikołów - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z koncepcją wskazania korytarzy ruchu oraz prowadzenie nadzoru autorskiego przy realizacji zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa odcinka trasy N-S od A4 do granicy z miastem Mikołów - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z koncepcją wskazania korytarzy ruchu oraz prowadzenie nadzoru autorskiego przy realizacji zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 174335-2025
Interne Kennung: AP.271.101.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 48170000 Konformitätssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa odcinka trasy N-S od A4 do granicy z miastem Mikołów - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z koncepcją wskazania korytarzy ruchu oraz prowadzenie nadzoru autorskiego przy realizacji zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa odcinka trasy N-S od A4 do granicy z miastem Mikołów” - opracowanie dokumentacji projektowej wraz z koncepcją wskazania korytarzy ruchu oraz prowadzenie nadzoru autorskiego przy realizacji zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.