2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Waterongevallenvoertuigen en Gevaarlijke-stoffeneenhedenvoertuig (VRZ)
Beschreibung: De aanleiding voor deze aanbesteding is de wens van VRZ om in 2027 vier WO-voertuigen en twee GSE-voertuigen te vervangen, aangezien deze voertuigen hun economische en technische eindlevensduur hebben bereikt. De opdracht omvat de levering van zes specialistische voertuigen, met de optie om gedurende de contractperiode maximaal twee aanvullende voertuigen af te nemen.
Interne Kennung: EA-VRZ-2025-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van Waterongevallenvoertuigen en Gevaarlijke-stoffeneenhedenvoertuig (VRZ) 6 stuks + 2 stuks optioneel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VRZ wenst een optie op te nemen voor twee extra voertuigen. Deze optie is bedoeld voor de levering van een vervangend of aanvullend voertuig gedurende de contractperiode, bijvoorbeeld in het geval van total loss, beleidswijzigingen of andere omstandigheden waarin vervanging en/of uitbreiding noodzakelijk of wenselijk wordt geacht.