778526-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – „Dostawa przełączników na potrzeby środowiska AI (Artifical Intelligence/sztuczna inteligencja)”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa przełączników na potrzeby środowiska AI (Artifical Intelligence/sztuczna inteligencja)”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników do środowiska AI (Artificial Intelligence / sztuczna inteligencja) wraz z wdrożeniem, świadczeniem asysty technicznej i Gwarancją. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostawę wraz z rozładunkiem 2 szt. Sprzętu, spełniającego wymagania zawarte w Załączniku A do TOM III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia; 2) wdrożenie Sprzętu zgodnie z Załącznikiem B do TOM III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia; 3) dostarczenie przez Wykonawcę potwierdzenia udzielenia przez producenta Sprzętu i producenta Oprogramowania Standardowego Gwarancji na dostarczony w ramach zamówienia Sprzęt, na zasadach opisanych w Rozdziale III TOM III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia; 4) świadczenie przez Wykonawcę asysty technicznej w wymiarze do 200 roboczogodzin na zasadach opisanych w Rozdziale V OPZ - TOM III SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung599051-2025
Interne KennungPN/67/25/INHB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający w ramach niniejszego postępowania nie przewiduje opcji.