2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych.
Beschreibung: Dostawa sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych - 7 zadań asortymentowych
Interne Kennung: DZPZ 3320.109.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, skraca termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu podyktowane jest koniecznością dochowania harmonogramu realizacji programu pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych. Zaistniała zatem okoliczność nieplanowana.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych – 2 kpl.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Bieżnia do nauki chodu – 1 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego – 2 kpl.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn – 1 kpl.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Aparat do drenażu limfatycznego – 1 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Urządzenia do kinezyterapii – 1 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Aparat do głębokiej oscylacji – 1 szt.