See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa sprzętu do przygotowywania Pakiet nr 2 - Dostawa środków ochrony indywidualnej I Pakiet nr 3 - Dostawa środków ochrony indywidualnej II Pakiet nr 4 – Dostawa środków ochrony indywidualnej III Pakiet nr 5 - Dostawa krótkich drenów Pakiet nr 6 – Dostawa systemu zamkniętego do przygotowywania cytostatyków Pakiet nr 7 – Dostawa pomp elastomerowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. Zamawiający wymaga by produkty zaoferowane w Pakietach nr 2, 3, 4 były zakwalifikowane jako środki ochrony indywidualnej. Zamawiający dopuszcza w Pakietach nr 2, 3, 4 produkty zakwalifikowane zarówno jako wyroby medyczne jak i środki ochrony indywidualnej. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Interne Kennung: ZP/85/ZCO/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa sprzętu do przygotowywania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Dostawa sprzętu do przygotowywania
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Dostawa środków ochrony indywidualnej I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. Zamawiający wymaga by produkty zaoferowane w Pakiecie nr 2, były zakwalifikowane jako środki ochrony indywidualnej. Zamawiający dopuszcza w Pakiecie nr 2, produkty zakwalifikowane zarówno jako wyroby medyczne jak i środki ochrony indywidualnej.
Interne Kennung: Pakiet nr 2- Dostawa środków ochrony indywidualnej I
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Dostawa środków ochrony indywidualnej II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. Zamawiający wymaga by produkty zaoferowane w Pakiecie nr 3, były zakwalifikowane jako środki ochrony indywidualnej. Zamawiający dopuszcza w Pakiecie nr 3, produkty zakwalifikowane zarówno jako wyroby medyczne jak i środki ochrony indywidualnej.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Dostawa środków ochrony indywidualnej II
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Dostawa środków ochrony indywidualnej III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. Zamawiający wymaga by produkty zaoferowane w Pakiecie nr 4, były zakwalifikowane jako środki ochrony indywidualnej. Zamawiający dopuszcza w Pakiecie nr 4, produkty zakwalifikowane zarówno jako wyroby medyczne jak i środki ochrony indywidualnej.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Dostawa środków ochrony indywidualnej III
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa krótkich drenów
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Dostawa krótkich drenów
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Dostawa systemu zamkniętego do przygotowywania cytostatyków
Interne Kennung: Pakiet nr 6 – Dostawa systemu zamkniętego do przygotowywania cytostatyków
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Dostawa pomp elastomerowych
Interne Kennung: Pakiet nr 7– Dostawa pomp elastomerowych