See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór oraz przetworzenie odpadów o kodzie 19 12 12 z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze oraz przetworzeniu odpadów (odzysk i/lub unieszkodliwianie) o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o. o, odpad zbelowany i odpad luzem. Zamawiający nie określa sposobu odzysku i/lub unieszkodliwiania odpadów. Do Wykonawcy należy określenie procesu w jakim zostanie on zagospodarowany, wyłączając proces D5.
Vorherige Bekanntmachung: 632558-2025
Interne Kennung: ZP-PN.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. „Odbiór oraz przetworzenie odpadów o kodzie 19 12 12 (odpad zbelowany) z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze oraz przetworzeniu odpadów (odzysk i/lub unieszkodliwianie) o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o. o, odpad zbelowany w ilości stanowiącej zamówienie podstawowe (gwarantowane) 2 000 Mg. Zamawiający nie określa sposobu odzysku i/lub unieszkodliwiania odpadów. Do Wykonawcy należy określenie procesu w jakim zostanie on zagospodarowany, wyłączając proces D5.
Interne Kennung: ZP-PN.04.2025.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji obejmuje zakres rzeczowy wskazany w Opisie przedmiotu zamówienia i zakłada zwiększenie ilości usługi odbioru i zagospodarowania odpadu w stosunku do zamówienia podstawowego, o maksymalnie 1 000 Mg. 3. Cena realizacji prawa opcji będzie liczona w ten sam sposób jak dla zamówienia podstawowego, w sposób wskazany w umowie. 4. Usługa objęta prawem opcji będzie realizowana na warunkach i zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz umowie. 5. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określono w pkt 2. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie umowy. 6. Uprawnienie do skorzystania z prawa opcji zależeć będzie od faktycznych potrzeb oraz po wykonaniu zamówienia podstawowego w 100%. 7. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w zależności od swoich potrzeb, w trakcie obowiązywania umowy, na podstawie pisemnego oświadczenia określającego ilość usługi, przy czym oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji może zostać złożone i realizowane najpóźniej do dnia zakończenia obowiązywania umowy. Po upływie tego terminu zastrzeżone prawo opcji wygasa.
Los: LOT-0002
Titel: 2. „Odbiór oraz przetworzenie odpadów o kodzie 19 12 12 (odpad luzem) z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze oraz przetworzeniu odpadów (odzysk i/lub unieszkodliwianie) o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzących z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o. o, odpad luzem w ilości stanowiącej zamówienie podstawowe (gwarantowane) 12 000 Mg. Zamawiający nie określa sposobu odzysku i/lub unieszkodliwiania odpadów. Do Wykonawcy należy określenie procesu w jakim zostanie on zagospodarowany, wyłączając proces D5.
Interne Kennung: ZP-PN.04.2025.2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji obejmuje zakres rzeczowy wskazany w Opisie przedmiotu zamówienia i zakłada zwiększenie ilości usługi odbioru i zagospodarowania odpadu w stosunku do zamówienia podstawowego, o maksymalnie 6 000 Mg. 3. Cena realizacji prawa opcji będzie liczona w ten sam sposób jak dla zamówienia podstawowego, w sposób wskazany w umowie. 4. Usługa objęta prawem opcji będzie realizowana na warunkach i zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz umowie. 5. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określono w pkt 2. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie umowy. 6. Uprawnienie do skorzystania z prawa opcji zależeć będzie od faktycznych potrzeb oraz po wykonaniu zamówienia podstawowego w 100%. 7. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w zależności od swoich potrzeb, w trakcie obowiązywania umowy, na podstawie pisemnego oświadczenia określającego ilość usługi, przy czym oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji może zostać złożone i realizowane najpóźniej do dnia zakończenia obowiązywania umowy. Po upływie tego terminu zastrzeżone prawo opcji wygasa.