See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu do echokardiografii myszy wraz ze stolikiem stereotaktycznym oraz zestawu do anestezji
Beschreibung: Dostawa zestawu do echokardiografii myszy wraz ze stolikiem stereotaktycznym oraz zestawu do anestezji
Vorherige Bekanntmachung: 614037-2025
Interne Kennung: PN/IGC/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnieniem pilności udzielenia zamówienia we wskazanym zakresie jest fakt wynikający z konieczności prowadzenia badań w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia. Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Konkurs dla jednostek naukowych na realizację badań o charakterze aplikacyjnym w obszarze biomedycznym (2024/ABM/03/KPO). Zamawiający w przedmiotowym zakresie prowadził już wcześniej postępowanie o sygnaturze PN/IGC/3/KJ/2025, które zostało unieważnione, albowiem jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu. W związku z powyższym Zamawiający zmuszony został do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Zestaw do echokardiografii myszy wraz ze stolikiem stereotaktycznym – 1 szt.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Zestaw do echokardiografii myszy wraz ze stolikiem stereotaktycznym – 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Zestaw do anestezji (parownik + stacja do intubacji) - 1 szt.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Zestaw do anestezji (parownik + stacja do intubacji) - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation