2. Verfahren
Verfahren
Titel: Customer Engagement Platform (heraanbesteding)
Beschreibung: Om een duurzame groei van ons publiek te bereiken, moet de NPO verder gaan dan alleen het bereiken van een groot publiek. In plaats daarvan moet de NPO de gebruikersretentie verhogen, de betrokkenheid vergroten en de media-uitgaven optimaliseren om ervoor te zorgen dat elke interactie bijdraagtaan langdurige relaties met onze gebruikers. Een robuuste Martech-infrastructuur die onze first-party data centraliseert, activeert en benut om meetbare business impact te genereren is hiervoor nodig. Wij zijn op zoek naar een Customer Engagement Platform dat integreert met onze bestaande data-infrastructuur en geavanceerde segmentatie en activatie mogelijk maakt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000