778909-2025 - Ergebnis
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ŁOWICZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ŁOWICZ
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ŁOWICZ dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a do SWZ i zał. 1b do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Wspólny Słownik zamówień CPV 09000000-3 – produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii 09300000-2 – energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 09310000-5 – elektryczność 65300000-6 – przesył energii elektrycznej
Vorherige Bekanntmachung485114-2025
Interne KennungZP.271.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I zamówienia – zakup i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów wymienionych w zał. nr 1a do SWZ
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ŁOWICZ dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a do SWZ i zał. 1b do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Łowicz oraz członkowie Grupy Zakupowej jak i ich jednostki wymienione w załączniku nr 1 do SWZ zawrą odrębne umowy wynikającą z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich punktów poboru zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ, zał. nr 1b do SWZ i zał. nr 5 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartych z Wykonawcą Kompleksowych Umów dostawy energii elektrycznej, obejmującej sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Do wykonania ww. czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 5.1 do SWZ). Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Bolimów • Gminy Domaniewice • Gminy Gomunice • Gminy Kocierzew Południowy • Gminy Krośniewice • Gminy Młodzieszyn • Gminy Nieborów Część I zamówienia – zakup i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów wymienionych w zał. nr 1a do SWZ Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 793 309,00 kWh. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości zamawianej energii elektrycznej. Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest PGE Dystrybucja S.A.
Interne KennungZP.271.11.2025-część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II zamówienia – zakup i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów wymienionych w zał. nr 1b do SWZ
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PUNKTÓW Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ŁOWICZ dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a do SWZ i zał. 1b do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Łowicz oraz członkowie Grupy Zakupowej jak i ich jednostki wymienione w załączniku nr 1 do SWZ zawrą odrębne umowy wynikającą z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich punktów poboru zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ, zał. nr 1b do SWZ i zał. nr 5 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie zgłoszenia wskazanemu Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego do realizacji zawartych z Wykonawcą Kompleksowych Umów dostawy energii elektrycznej, obejmującej sprzedaż i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Do wykonania ww. czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 5.1 do SWZ). Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Bolimów • Gminy Domaniewice • Gminy Gomunice • Gminy Kocierzew Południowy • Gminy Krośniewice • Gminy Młodzieszyn • Gminy Nieborów Część II zamówienia – zakup i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów wymienionych w zał. nr 1b do SWZ Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 106 339,00 kWh. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości zamawianej energii elektrycznej. Operatorem Systemu Dystrybucyjnego jest Energa Operator S.A.
Interne KennungZP.271.11.2025-część II