See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych od 01.01.2026 do 31.12.2027”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Miasta i Gminy Daleszyce, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 489165-2025
Interne Kennung: WIN.ZP.271.1.10.2025.UL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001