2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení 2 ks nákladních elektromobilů pro Psychiatrickou nemocnici v Opavě
Beschreibung: Pořízení 2 ks nákladních elektromobilů pro Psychiatrickou nemocnici v Opavě určených k rozvozu stravy a prádla, homologovaných a technicky způsobilých ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích ve znění pozdějších právních předpisů, v souladu s technickými parametry a výbavou dle požadavků zadavatele. Jedná se o skříňové užitkové nákladní elektromobily s hydraulickým čelem kategorie N2. Podrobné požadavky na elektromobily jsou uvedeny v příloze č. 1 - technická specifikace, která je přílohou těchto PPZN a bude nedílnou součástí uzavřené kupní smlouvy této zakázky. Plnění zahrnuje: - Dodávku automobilů na místo určení zadavatelem. - Polepy automobilů dle grafických požadavků zadavatele. - Dodávka musí zahrnovat veškeré náklady spojené s dodávkou do místa plnění, tj. doprava zařízení do místa plnění, uvedení do provozu, školení pracovníků apod. - Dodané elektromobily musí být nové, dosud neregistrované, nepoužité a musí splňovat veškeré požadavky příslušných obecně závazných právních předpisů, technických norem, platných předpisů a norem pro tyto produkty. - Elektromobily musí být způsobilé k provozu na veřejných komunikacích v ČR. - Spolu s předáním elektrovozidel předá dodavatel také jejich kompletní dokumentaci včetně zadavatelem požadované výbavy. - Nabízené vozidla nesmí obsahovat olovo, rtuť, šestimocný chrom a kadmium. Technické podmínky dle § 89 ZZVZ jsou vymezeny v Příloze č. 1 - technická specifikace, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace. Uvedené požadavky na provedení, výbavu a parametry elektromobilů jsou pro účastníka závazné, minimálně požadované a musí být každým účastníkem splněny. Účastník může nabídnout výrobek s vyššími technickými parametry, než jsou stanovená minima, nesmí ale překročit požadavky zadavatele na maximální hodnoty plnění, pokud jsou stanoveny. Pokud bude účastníkem navrženo odlišné provedení s nevyhovujícími nebo nižšími parametry, které těmto základním technickým podmínkám nevyhovují, vyhrazuje si zadavatel právo tuto nabídku vyřadit a účastníka následně vyloučit. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung: PO OŘ 2025/07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136200 Kastenwagen
5. Los
Los: LOT-0001