2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie systemu Project Portfolio Management w GK PGE
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu Project Portfolio Management (PPM) w GK PGE.
Interne Kennung: POST/PGE/SYS/DZ/00346/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie Zamówienia publicznego, sektorowego, prowadzone jest na podstawie Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), w trybie sektorowych negocjacji z ogłoszeniem, o którym mowa w art. 380 w zw. z art. 376 ust. 1 Ustawy PZP. 2. Sektorowe negocjacje z ogłoszeniem to tryb udzielenia Zamówienia, w którym w odpowiedzi na Ogłoszenie o Zamówieniu opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, stanowiące zaproszenie do ubiegania się o Zamówienie, Wykonawcy składają Wnioski o dopuszczenie do udziału w Postępowaniu, Zamawiający zaprasza do negocjacji Wykonawców dopuszczonych do udziału w Postępowaniu, prowadzi z nimi negocjacje, a następnie zaprasza ich do składania Ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72317000 Datenspeicherung, 48331000 Projektmanagementsoftwarepaket, 48411000 Investitionsmanagementsoftwarepaket, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wdrożenia systemu Project Portfolio Management (PPM) w GK PGE
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72317000 Datenspeicherung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48331000 Projektmanagementsoftwarepaket, 48411000 Investitionsmanagementsoftwarepaket, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, dalej „Opcja”, w poniższym zakresie: 1. Dostawa dodatkowych licencji do Oprogramowania Standardowego wraz ze wsparciem producenta; 2. Świadczenie Usług Rozwojowych Systemu. Szczegóły dotyczące Opcji zostały opisane w Załączniku nr 13 do OPW. Szczegółowy zakres i ewentualny podział Opcji zostanie ustalony na etapie negocjacji w toku Postępowania.