779110-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Instapmoment 6: Open House Logeren, wonen en gezinshuizen procedure Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe 2020-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstapmoment 6: Open House Logeren, wonen en gezinshuizen procedure Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe 2020-2028
BeschreibungDit traject betreft het instapmoment ten behoeve van de inkoop van jeugdhulp voor de gemeenten Borger-Odoorn, Coevorden, De Wolden, Emmen, Hoogeveen, Meppel en Westerveld. De initiële aanbesteding is reeds in 2019 doorlopen en conform het aanbestedingsdocument kent de procedure een open en flexibel karakter waarbinnen geïnteresseerde aanbieders kunnen toetreden. Hiervoor wordt dit zesde instapmoment geboden. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kunnen de modules toegevoegd en verwijderd worden. Indien de aanbieder voldoet aan de eisen die de gemeenten gesteld hebben in de raamovereenkomst kan ook met hen de raamovereenkomst worden gesloten. De aanbestedingsdocumenten zijn te downloaden via http://www.jeugdhulpzuiddrenthe.nl Aangezien er geen sprake is van een Nota van Inlichtingen, zullen wij vragen met betrekking tot de inhoud van aanbesteding niet beantwoorden. Hiervoor verzoeken wij u om de eerdere Nota van inlichtingen te raadplegen. Zie aanmeldingsdocument Open house Logeren, wonen en gezinshuizen Jeugdhulpregio Zuid Drenthe 2020-2028.
Interne KennungAD19053
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens-
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 - Borger-Odoorn
Beschreibung-
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 - Coevorden
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3 - De Wolden
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel 4 - Emmen
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPerceel 5 - Hoogeveen
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelPerceel 6 - Meppel
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelPerceel 7 - Westerveld
Interne Kennung7