2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Starostwa Powiatowego w Tarnowie oraz dla jednostek organizacyjnych Powiatu
Beschreibung: 1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa (sprzedaż i dystrybucja) gazu ziemnego wysokometanowego typu E dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Tarnowie jednostek organizacyjnych Powiatu Tarnowskiego w okresie 01.01.2026r. do 31.12.2027r. 2) Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia parametrów jakościowych paliwa gazowego, standardów jakościowych obsługi Zamawiającego oraz sposobu załatwiania reklamacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa energetycznego, w szczególności z Rozdziałem 8 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (tj. Dz. U z 2025 r. poz.1382.). 3) Szczegółowe dane dotyczące punktów poboru aktualnych grup taryfowych, mocy umownej oraz prognozowanego zużycia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Zestawienie jednostek, punktów poboru wraz z prognozowanym zużyciem”.
Interne Kennung: ZP.272.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001