See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania w obiektach Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej oraz całorocznego sprzątania posesji wokół obiektów Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie codziennych usług porządkowych w budynkach Sądu przy ul. Świebodzkiej 5, ul. Poznańskiej 16, ul. Poznańskiej 20, pomieszczeniach przy ul. Krakowskiej 141-155 i Ośrodku Kuratorskim przy ul. Inżynierskiej 54a we Wrocławiu oraz codzienne utrzymywanie w czystości terenów wokół budynków Sądu. Modyfikacja umowy dotyczy zmiany wartości wynagrodzenia Wykonawcy z powodu wzrostu płacy minimalnej od 01.01.2026 r. Przedmiot zamówienia w pozostałym zakresie nie został zmodyfikowany.
Interne Kennung: OG.260.2.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie codziennych usług porządkowych w budynkach Sądu przy ul. Świebodzkiej 5, ul. Poznańskiej 16, ul. Poznańskiej 20, pomieszczeniach przy ul. Krakowskiej 141155 i Ośrodku Kuratorskim przy ul. Inżynierskiej 54a we Wrocławiu oraz codzienne utrzymywanie w czystości terenów wokół budynków Sądu.