2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana uszkodzonych urządzeń branży elektrycznej i AKPiA oraz systemu kontroli budowli na śluzach Januszkowice i Krapkowice w ramach likwidacji szkód powodziowych
Beschreibung: Przedmiotem zmówienia jest wymiana uszkodzonych urządzeń branży elektrycznej i AKPiA oraz systemu kontroli budowli w ramach likwidacji szkód powodziowych, które ucierpiały w wyniku przejścia wrześniowej fali powodziowej na terenie działania Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Zarząd Zlewni w Opolu – śluza Januszkowice i śluza Krapkowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 592766-2025
Interne Kennung: C.ROZ.2710.129.2025.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001