See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności z czwartego poziomu utrzymania urządzeń energoelektronicznych.
Beschreibung: Naprawy w/w urządzeń należy wykonywać w firmie, która posiada odpowiednie stanowiska i oprzyrządowania oraz otrzymuje autoryzację producenta. Wykonanie naprawy w wyspecjalizowanych punktach ma na celu zapewnienie wykonania naprawy z zachowaniem warunków bezpieczeństwa jak również zapewnienia niezawodności i prawidłowej pracy w okresie ich eksploatacji po naprawie. Z powodu braku przedsiębiorstw posiadających autoryzację producenta, tj. Medcom Sp z o.o. przedmiotowe urządzenia należy wysłać do w/w firmy w celu dokonania przeglądu i naprawy, gdzie po wykonanych czynnościach przeglądowo naprawczych będą wystawiane stosowne świadectwa sprawności.
Interne Kennung: Id.240.2786.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001