See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kominiarskich w nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich w nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich 2026 r. w podziale na 10 części. Część nr 1: Obowiązkowe przeglądy kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.1 do SWZ, stanowiących zasób RON „Północ” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.1 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.1. Część nr 2: Obowiązkowe przeglądy kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.2 do SWZ, stanowiących zasób RON „Południe” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.1 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.1. Część nr 3: Obowiązkowe przeglądy kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.3 do SWZ, stanowiących zasób RON „Zachód” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.1 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.1. Część nr 4: Obowiązkowe przeglądy kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.4 do SWZ, stanowiących zasób RON „Centrum” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.1 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.1. Część nr 5: Obowiązkowe przeglądy kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.5 do SWZ, stanowiących zasób RON „Wschód” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.1 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.1. Część nr 6: Dodatkowe usługi kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.1 do SWZ, stanowiących zasób RON „Północ” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.2 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.2. Część nr 7: Dodatkowe usługi kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.2 do SWZ, stanowiących zasób RON „Południe” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.2 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.2. Część nr 8: Dodatkowe usługi kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.3 do SWZ, stanowiących zasób RON „Zachód” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.2 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.2. Część nr 9: Dodatkowe usługi kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.4 do SWZ, stanowiących zasób RON „Centrum” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.2 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.2. Część nr 10: Dodatkowe usługi kominiarskie w nieruchomościach, których wykaz określa załącznik nr 10.5 do SWZ, stanowiących zasób RON „Wschód” w Łodzi. Szczegółowy zakres określony został w załączniku nr 11.2 do SWZ i projekcie umowy – zał. nr 8.2.
Vorherige Bekanntmachung: 667979-2025
Interne Kennung: DZP.26.234.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ART. 138 UST. 2 PKT 1 PZP - WSTĘPNE OGŁOSZENIE INFORMACYJNE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE - RON PÓŁNOC
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonywanie usług kominiarskich w zakresie: sprawdzenia stanu technicznego sprawności przewodów kominowych łącznie z wyszukaniem miejsc, w których przewód jest nieszczelny w nieruchomościach stanowiących zasoby Zarządu Lokali Miejskich. I. OKRESOWA KONTROLA PRZEWODÓW KOMINOWYCH (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) W BUDYNKACH Z INSTALACJĄ GAZOWĄ I BEZ INSTALACJI GAZOWEJ WRAZ Z WYDANIEM OPINII -lokal w cyklu rocznym (1 x w roku) Okresowe przeglądy przewodów kominowych Wykonawca wykona zgodnie z harmonogramem przeglądów/wykazem nieruchomości, który stanowi załącznik nr 10.1-10.5 do SWZ. Kontrolę stanu technicznego przewodów kominowych powinny przeprowadzać osoby posiadające kwalifikację mistrza w rzemiośle kominiarskim. (Art. 62 ust. 1 pkt c Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane).
Interne Kennung: CZ.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach przedmiotu umowy zamawiający uprawniony jest do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji polegającego na zlecaniu usług określonych w § 1 umowy, gdy wyniknie to z potrzeb Zamawiającego. 2. Zamawiający składa oświadczenie woli o skorzystaniu z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy określonym w § 2. 3. Maksymalna wartość zwiększenia wynikająca z realizacji prawa opcji wynosi 80% wartości zamówienia plus VAT. 4. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub w części. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego wymaga złożenia oświadczenia woli Wykonawcy w formie pisemnej lub formie dokumentowej na wskazany przez Wykonawcę adres e-mail. 7. Termin wykonania zamówienia łącznie z prawem opcji nie może być dłuższy niż 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 8. Zasady dotyczące realizacji i rozliczenia zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE - RON POŁUDNIE
Interne Kennung: CZ.2
Los: LOT-0003
Titel: OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE - RON ZACHÓD
Interne Kennung: CZ.3
Los: LOT-0004
Titel: OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE - RON CENTRUM
Interne Kennung: CZ.4
Los: LOT-0005
Titel: OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY KOMINIARSKIE - RON WSCHÓD
Interne Kennung: CZ.5
Los: LOT-0006
Titel: POZOSTAŁE USŁUGI KOMINIARSKIE - RON PÓŁNOC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług kominiarskich w zakresie: czyszczenia przewodów kominowych oraz wykonanie innych usług kominiarskich w zakresie wymienionym w wykazie tych usług w ilości wynikającej z bieżących potrzeb Zamawiającego w nieruchomościach stanowiących zasoby Zarządu Lokali Miejskich
Interne Kennung: CZ.6
Haupteinstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
Los: LOT-0007
Titel: POZOSTAŁE USŁUGI KOMINIARSKIE - RON POŁUDNIE
Interne Kennung: CZ.7
Los: LOT-0008
Titel: POZOSTAŁE USŁUGI KOMINIARSKIE - RON ZACHÓD
Interne Kennung: CZ.8
Los: LOT-0009
Titel: POZOSTAŁE USŁUGI KOMINIARSKIE - RON CENTRUM
Interne Kennung: CZ.9
Los: LOT-0010
Titel: POZOSTAŁE USŁUGI KOMINIARSKIE - RON WSCHÓD
Interne Kennung: CZ.10