2. Verfahren
Verfahren
Titel: Langdurig intensieve ondersteuning jeugdhulp
Beschreibung: Het doel van de opdracht is contracteren van een partner voor het bieden van ambulante jeugdhulp, specifiek gericht op zorg intensieve jeugdigen en gezinnen. De inzet is gericht op het stabiliseren van het gezinssysteem ten doel de zelfredzaamheid te versterken, het sociale netwerk optimaal te benutten en professionele ondersteuning af te schalen waar mogelijk. Het bieden van hulp vindt plaats binnen zowel het vrijwillige en in het gedwongen kader. De inzet vindt binnen en buiten de reguliere kantooruren plaats en in het weekend. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 4.000.000,- ex. btw.
Interne Kennung: 2025/EA/01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze vooraankondiging is een oproep tot mededinging in het kader van een onderhandse procedure voor de inkoop van sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten). De opdracht wordt door WIJ Groningen (aanbestedende dienst) ingekocht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1