2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding BHV-opleidingen
Beschreibung: De scope van de aanbesteding bestaat uit het verzorgen van minimaal de volgende BHV-opleidingen: • BHV-basisopleiding; • BHV-basisopleiding herhaling; • BHV-coördinator; • BHV-coördinator herhaling; • BHV Ploegleider; • BHV Ploegleider herhaling; • Hoofd BHV’er strategisch; • Hoofd BHV’er operationeel; • Hoofd BHV’er operationeel herhaling. Optioneel worden onderstaande BHV-opleidingen verzorgd: • Basis EHBO docenten lichamelijke opvoeding; • Herhalingsopleiding EHBO docenten lichamelijke opvoeding; • Jaarlijkse opfriscursus levensreddend handelen; • Inzet instructeur op afroep; • Inzet lotus (per dagdeel 4 uur). Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie, geschatte en indicatieve opdrachtwaarde van € 35.000,00 exclusief btw per jaar en derhalve € 280.000,00 exclusief btw op basis van de maximale looptijd van acht (8) jaar. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde /maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt € 280.000 exclusief btw en is gebaseerd op een looptijd van acht (8) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 560.000,00 exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van acht (8) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: BHV-opleidingen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel worden onderstaande BHV-opleidingen verzorgd: • Basis EHBO docenten lichamelijke opvoeding; • Herhalingsopleiding EHBO docenten lichamelijke opvoeding; • Jaarlijkse opfriscursus levensreddend handelen; • Inzet instructeur op afroep; • Inzet lotus (per dagdeel 4 uur). Aanvullend en optioneel wenst de Aanbestedende dienst de mogelijkheid te hebben om de volgende dienstverlening op afroep af te nemen (Aanbestedende en Inschrijver maken hieromtrent zelf prijsafspraken): • Advies, opstellen en actualiseren van bedrijfsnoodplannen, vluchtplannen en ontruimingsplannen; • Advies, opstellen en actualiseren van BHV & Ontruimingsplan; • Advies, opstellen en actualiseren van Centraal Crisis Plan; • Veiligheid in vaklokalen gevaarlijke stoffen; • Veiligheidstrainingen vakspecifiek; • Ontruimingsoefeningen.