2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – MILAN – FAI – Pořízení výukové infrastruktury – Vysokorychlostní optická kamera
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výukové infrastruktury – Vysokorychlostní optická kamera Předmět plnění je blíže definován závazným návrhem Obchodních podmínek (resp. Kupní smlouvou) a Technickou specifikací, která tvoří přílohu této Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2706
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
5. Los
Los: LOT-0001