2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wstępne ogłoszenie informacyjne w celu skrócenia terminu składania ofert
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie kompleksowej usługi ratowników wodnych w obiektach : WCRS Aquasfera i ZKOS II w 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi ratowników wodnych w obiektach: WCRS Aquasfera i ZKOS II w 2026 r.
Beschreibung: 1. Świadczenie kompleksowej usługi ratowników wodnych w obiektach: WCRS Aquasfera i ZKOS II w 2026 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia będzie zawierał Załącznik do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Do obowiązków wykonawcy należy m.in.: a. Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie WCRS „Aquasfera” przy ul. Piłsudskiego oraz na ZKOS II przy ul. Mariańskiej. b. Bieżące prowadzenie służby ratowniczej i dokumentowanie prowadzonych działań ratowniczych. c. Natychmiastowe udzielanie pierwszej pomocy osobom uległym wypadkowi na terenie obiektu. d. Zapewnienie porządku w obrębie hali basenowej i zapleczu szatniowym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy pzp, zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w okresie od 01.01.2027 r. do 30.04.2027 r.