779768-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – DOSTAWA LEKÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA LEKÓW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków (produkt leczniczy) do Apteki Szpitalnej zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz z wymaganiami podanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPakiet 1 zawiera 41 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Caspofunginum, Co- Trimoxazole, Hydrocortison, Kalium Chloratum 15%, Lidocaine h/ch., Tramadol h/chlor., Aqua pro injectione, Atropinum sulf.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPakiet 2 zawiera 3 pozycje asortymentowe: Amikacin
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPakiet 3 zawiera 10 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Ampicillin, Cefazolin, Dobutamine, Doxycycline
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungPakiet 4 zawiera 3 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Alteplase, Eptacog Alfa
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungPakiet 5 zawiera 5 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Immunoglobulinum humanum anti-D, Ornithine
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungPakiet 6 zawiera 6 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Cefuroxime, Ceftriakson, Ceftazidime
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungPakiet 7 zawiera 4 pozycje asortymentowe: Enoxaparin Sodium
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungPakiet 8 zawiera 23 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Acetylocysteine, Amoxicillin + Clavulanic Acid, Ferrum, Ketoprofen, Levofloxacinum, Midazolam, Piperacillin/Tazobactam, VORICONAZO
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
BeschreibungPakiet 9 zawiera 156 pozycji asortymentowych: leki różne
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
BeschreibungPakiet 10 zawiera 41 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Adenosine, Carbetocinum, Cisatracurium besylate, Drotaverine h/chlor., Etamsylate, Hydroxyzine, Marcaine, Neostigmine, Prednisoloni hemisuccinas, Theophylline
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
BeschreibungPakiet 11 zawiera 57 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Aluminium Acetate, Silver sulfathiazole, Budesonide, Płyn do pielęgnacji skóry, Barium sulfate, Hydroxyzine, Polystyrene Sulfonate, Ipratropii bromidum
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
BeschreibungPakiet 12 zawiera 5 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Furosemide, Metronidazole, Natrium chloratum 0,9%, Norepinephrine
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
BeschreibungPakiet 13 zawiera 2 pozycje asortymentowe: NIEJONOWY ŚRODEK KONTRASTOWY DO BADAŃ RADIOLOGICZNYCH O STĘŻENIU 300mg JODU/1ml
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
BeschreibungPakiet 14 zawiera 1 pozycję asortymentową: Phytomenadione
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
BeschreibungPakiet 15 zawiera 4 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Gliclazide, Indapamide, Perindopril argininum
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
BeschreibungPakiet 16 zawiera 7 pozycji asortymentowych: INSULINY
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
BeschreibungPakiet 17 zawiera 4 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Ciprofloxacin, Metamizole natrium
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
BeschreibungPakiet 18 zawiera 1 pozycję asortymentową: Albuminum Humanum 20%
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
BeschreibungPakiet 19 zawiera 3 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Vancomycin, Cefazolin
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
BeschreibungPakiet 20 zawiera 3 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Paracetamol, Imipenem, Meropenem
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
BeschreibungPakiet 21 zawiera 1 pozycję asortymentową: Sodium Phosphate 120ml wlewki d/odbyt.
LosLOT-0022
TitelPakiet 22
BeschreibungPakiet 22 zawiera 1 pozycję asortymentową: 1% Propofol emulsja MCT/LCT
LosLOT-0023
TitelPakiet 23
BeschreibungPakiet 23 zawiera 2 pozycje asortymentowe: Roztwór Formaliny buforowanej pH 7,2-7,4
LosLOT-0024
TitelPakiet 24
BeschreibungPakiet 24 zawiera 4 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Fluconazole, Clindamycin, Flumazenil
LosLOT-0025
TitelPakiet 25
BeschreibungPakiet 25 zawiera 1 pozycję asortymentową: Sevoflurane
LosLOT-0026
TitelPakiet 26
BeschreibungPakiet 26 zawiera 1 pozycję asortymentową: Amfotericinum B
LosLOT-0027
TitelPakiet 27
BeschreibungPakiet 27 zawiera 1 pozycję asortymentową: Anatoxinum tetanicum ads.
LosLOT-0028
TitelPakiet 28
BeschreibungPakiet 28 zawiera 2 pozycje asortymentowe: Immunoglobulinum humanum anti-D
LosLOT-0029
TitelPakiet 29
BeschreibungPakiet 29 zawiera 1 pozycję asortymentową: Terlipressin
LosLOT-0030
TitelPakiet 30
BeschreibungPakiet 30 zawiera 2 pozycje asortymentowe, w tym m.in.: Teikoplaninum, Tigecyclinum
LosLOT-0031
TitelPakiet 31
BeschreibungPakiet 31 zawiera 1 pozycję asortymentową: Tranexamic Acid
LosLOT-0032
TitelPakiet 32
BeschreibungPakiet 32 zawiera 1 pozycję asortymentową: Pantoprazol
LosLOT-0033
TitelPakiet 33
BeschreibungPakiet 33 zawiera 8 pozycji asortymentowych, w tym m.in.: Dexamethasone, Hydrocortisone, Lidocaine h/ch.2% żel, Suxametonium