2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova síťové infrastruktury pro KrÚ JMK - Posílení kybernetické bezpečnosti (SW, HW)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zvýšení kybernetické bezpečnosti zadavatele, a to prostřednictvím dodávky a následné implementace hardware a software v prostředí zadavatele. Veřejná zakázka je ve smyslu § 101 ZZVZ rozdělena na následující části: 1. část VZ: NGFW, SandBox a zařízení pro sběr logů Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace Next Generation Firewall (NGFW), zařízení pro řešení ochrany před zero-day škodlivým kódem, viry a malwarem, založeného na principu sandbox analýzy, ve formě specializovaného hardwarového zařízení (HW appliance) a zařízení určeného pro centralizovaný sběr, ukládání, správu a analýzu logovacích a telemetrických dat ze všech implementovaných systémů, a to do prostředí zadavatele. Součástí plnění je rovněž zajištění služeb podpory. Bližší specifikace předmětu plnění, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedena v přílohách zadávací dokumentace. 2. část VZ: Rozšíření licencí pro platformu VMware NSX, vč. dodávky serverů Předmětem této části veřejné zakázky je rozšíření licencí pro již nasazenou a využívanou platformu VMware NSX, vč. dodávky a implementace serverů pro rozšíření platformy VMware NSX. Součástí plnění je rovněž zajištění služeb podpory. Bližší specifikace předmětu plnění, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Obnova síťové infrastruktury pro KrÚ JMK - Posílení kybernetické bezpečnosti (SW, HW)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NGFW, SandBox a zařízení pro sběr logů
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace Next Generation Firewall (NGFW), zařízení pro řešení ochrany před zero-day škodlivým kódem, viry a malwarem, založeného na principu sandbox analýzy, ve formě specializovaného hardwarového zařízení (HW appliance) a zařízení určeného pro centralizovaný sběr, ukládání, správu a analýzu logovacích a telemetrických dat ze všech implementovaných systémů, a to do prostředí zadavatele. Součástí plnění je rovněž zajištění služeb podpory. Bližší specifikace předmětu plnění, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: NGFW, SandBox a zařízení pro sběr logů
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Rozšíření licencí pro platformu VMware NSX, vč. dodávky serverů
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je rozšíření licencí pro již nasazenou a využívanou platformu VMware NSX, vč. dodávky a implementace serverů pro rozšíření platformy VMware NSX. Součástí plnění je rovněž zajištění služeb podpory. Bližší specifikace předmětu plnění, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Rozšíření licencí pro platformu VMware NSX, vč. dodávky serverů
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software