779825-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Śruta rzepakowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚruta rzepakowa
BeschreibungŚruta rzepakowa w ilości 75 ton. Śruta rzepakowa winna spełniać n/w parametry. Parametry fizyko-chemiczne: • wilgotność maksimum 12,0% • zawartość białka surowego minimum 34,0% • zawartość tłuszczu surowego minimum 1,0% • zawartość włókna surowego maksimum 13,0% Parametry jakościowe: • badanie obecności Salmonelli nieobecna w 25 g Zamawiający wymaga, aby komponenty białkowe, jakim jest śruta sojowa, charakteryzowały się niskim poziomem skażenia beztlenowymi laseczkami przetrwalnikującymi. Wynik badania potwierdzający obecność beztlenowych laseczek przetrwalnikujących w 0,0001 g, które zostanie zlecone przez Zamawiającego będzie skutkował zwrotem zakupionej partii towaru na koszt Sprzedającego. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung645806-2025
Interne Kennung256/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001