See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zdalnych i stacjonarnych oraz obsługa spotkania o charakterze szkoleniowym, dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: 1) Cześć 1 - Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zdalnych dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego. Przedmiotem zamówienia dla Części 1 jest świadczenie usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 13 (trzynastu) tematów szkoleń w formie zdalnej (on-line), dla łącznie 3445 (trzech tysięcy czterystu czterdziestu pięciu) pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, w tym: a) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (szkolenie dla trenerów wewnętrznych)” – dla maksymalnie 15 osób; b) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Zarządzanie procesem grupowym i zarządzanie sobą w grupie (szkolenie dla trenerów wewnętrznych)” – dla maksymalnie 15 osób; c) 3 jednodniowych edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy – szkolenie dla osób niezajmujących stanowisk kierowniczych (szkolenie w formie warsztatów on-line z elementami wykładu i ćwiczeń)” – dla łącznie maksymalnie 75 osób; d) 1 jednodniowej edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy – szkolenie dla osób zajmujących stanowiska kierownicze (szkolenie w formie warsztatów on-line z elementami wykładu i ćwiczeń)” – dla maksymalnie 25 osób; e) 1 jednodniowej edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy (szkolenie w formie wykładu)” – dla maksymalnie 175 osób; f) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Myślenie analityczne” – dla łącznie maksymalnie 40 osób; g) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole (w tym zdalnym)” – dla łącznie maksymalnie 40 osób; h) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Wystąpienia publiczne” – dla maksymalnie 20 osób; i) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Zarządzanie projektami” – dla maksymalnie 20 osób; j) jednej dwudniowej edycji szkolenia „Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych” – dla maksymalnie 20 osób; k) 29 jednodniowych edycji szkolenia „Komunikacja interpersonalna i efektywna interakcja z respondentem” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób; l) 29 jednodniowych edycji szkolenia „Doskonalenie umiejętności prowadzenia wywiadów telefonicznych” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób; m) 6 jednodniowych edycji szkolenia „Efektywność czasu pracy ankietera” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób. 2) Cześć 2 - Organizacja i przeprowadzenie szkoleń stacjonarnych dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego. Przedmiotem zamówienia dla Części 2 jest świadczenie usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 2 (dwóch) tematów szkoleń w formie stacjonarnej w Centrum Informatyki Statystycznej (CIS) Zakład w Radomiu, dla łącznie 36 (trzydziestu sześciu) pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, w tym: a) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Zwinne zarządzanie projektami - metodyka Agile” – dla łącznie maksymalnie 24 osób; b) 1 trzydniowej edycji szkolenia „Python (poziom zaawansowany)” – dla maksymalnie 12 osób. 3) Cześć 3 - Opracowanie programu i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich w GUS, w formie stacjonarnej, dla łącznie 356 (trzystu pięćdziesięciu sześciu) osób z kadry menedżerskiej średniego szczebla jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, wraz z przekazaniem materiałów szkoleniowych oraz przygotowanie konspektów do prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich dla trenera wewnętrznego i przeprowadzenie konsultacji dla trenera wewnętrznego. Przedmiot zamówienia dla Części 3 obejmuje: a) Opracowanie programu i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich w GUS, w formie stacjonarnej dla łącznie 356 (trzystu pięćdziesięciu sześciu) osób kadry menadżerskiej średniego szczebla jednostek służb statystyki publicznej; b) Przygotowanie trzech konspektów trenerskich do prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich dla trenera wewnętrznego, po jednym do każdego bloku szkoleniowego: c) Przeprowadzenie konsultacji online dla trenera wewnętrznego w wymiarze 4 (czterech) godzin zegarowych, dla wszystkich bloków szkoleniowych. 4) Cześć 4 - Organizacja i obsługa spotkania o charakterze szkoleniowym, w formie stacjonarnej, w okolicach Warszawy. Przedmiotem zamówienia dla Części 4 jest zorganizowanie i przeprowadzenie 5 (pięciu) tematów szkoleń, które odbędą się w ramach trzydniowego spotkania o charakterze szkoleniowym pn.: „Narada pracowników jednostek służb statystyki publicznej”, w formie stacjonarnej w okolicach Warszawy, w ośrodku szkoleniowym/obiekcie konferencyjnym lub innym obiekcie umożliwiającym organizację szkoleń, cateringu i noclegów, a także organizacja i obsługa tego spotkania szkoleniowego. 2. Przedmiot Umowy obejmuje organizację i przeprowadzenie: a) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Sygnaliści w administracji publicznej w świetle ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów” – dla maksymalnie 103 osób; b) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Ewidencja należności i dochodów budżetowych – zasady i terminy” – dla maksymalnie 32 osób; c) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych – konsekwencje postępu technologicznego dot. digitalizacji procesów księgowych – e-dowody księgowe, e-dokumentacja, e-sprawozdania, e-inwentaryzacja w kontekście planowanych zmian w ustawie o rachunkowości” – dla maksymalnie 32 osób; d) 1 trwającej min. 6 godzin lekcyjnych edycji szkolenia „Dyrektywa UE 2023/970 o jawności i równości wynagrodzeń - praktyczne aspekty wdrożenia dyrektywy w GUS” – dla maksymalnie 47 osób; e) 1 trwającej min. 8 godzin lekcyjnych edycji szkolenia „Negocjacje dla prawników” – dla maksymalnie 24 osób.
Vorherige Bekanntmachung: 277466-2025
Interne Kennung: 5/BK/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń zdalnych dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla Części 1 jest świadczenie usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 13 (trzynastu) tematów szkoleń w formie zdalnej (on-line), dla łącznie 3445 (trzech tysięcy czterystu czterdziestu pięciu) pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, w tym: a) 1 dwudniowej edycji szkolenia "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (szkolenie dla trenerów wewnętrznych)” – dla maksymalnie 15 osób; b) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Zarządzanie procesem grupowym i zarządzanie sobą w grupie (szkolenie dla trenerów wewnętrznych)” – dla maksymalnie 15 osób; c) 3 jednodniowych edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy – szkolenie dla osób niezajmujących stanowisk kierowniczych (szkolenie w formie warsztatów on-line z elementami wykładu i ćwiczeń)” – dla łącznie maksymalnie 75 osób; d) 1 jednodniowej edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy – szkolenie dla osób zajmujących stanowiska kierownicze (szkolenie w formie warsztatów on-line z elementami wykładu i ćwiczeń)” – dla maksymalnie 25 osób; e) 1 jednodniowej edycji szkolenia „Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy (szkolenie w formie wykładu)” – dla maksymalnie 175 osób; f) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Myślenie analityczne” – dla łącznie maksymalnie 40 osób; g) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole (w tym zdalnym)” – dla łącznie maksymalnie 40 osób; h) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Wystąpienia publiczne” – dla maksymalnie 20 osób; i) 1 dwudniowej edycji szkolenia „Zarządzanie projektami” – dla maksymalnie 20 osób; j) jednej dwudniowej edycji szkolenia „Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych” – dla maksymalnie 20 osób; k) 29 jednodniowych edycji szkolenia „Komunikacja interpersonalna i efektywna interakcja z respondentem” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób; l) 29 jednodniowych edycji szkolenia „Doskonalenie umiejętności prowadzenia wywiadów telefonicznych” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób; m) 6 jednodniowych edycji szkolenia „Efektywność czasu pracy ankietera” – dla łącznie maksymalnie 1000 osób.
Interne Kennung: 5/BK/PN/2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń stacjonarnych dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla Części 2 jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń stacjonarnych dla pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego. Przedmiotem zamówienia dla Części 2 jest świadczenie usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 2 (dwóch) tematów szkoleń w formie stacjonarnej w Centrum Informatyki Statystycznej (CIS) Zakład w Radomiu, dla łącznie 36 (trzydziestu sześciu) pracowników jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, w tym: a) 2 dwudniowych edycji szkolenia „Zwinne zarządzanie projektami - metodyka Agile” – dla łącznie maksymalnie 24 osób; b) 1 trzydniowej edycji szkolenia „Python (poziom zaawansowany)” – dla maksymalnie 12 osób, z zastrzeżeniem, że edycje wszystkich szkoleń, odbędą się w miejscu zapewnionym przez Zamawiającego, w Centrum Informatyki Statystycznej Zakład w Radomiu, 26-600 Radom, ul. Planty 39/45.
Interne Kennung: 5/BK/PN/2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie programu i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich w GUS, w formie stacjonarnej, dla łącznie 356 osób z kadry menedżerskiej średniego szczebla jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi GUS, wraz z przekazaniem materiałów szkoleniowych oraz przygotowanie konspektów do prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich dla trenera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla Części 3 jest opracowanie programu i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich w GUS, w formie stacjonarnej, dla łącznie 356 (trzystu pięćdziesięciu sześciu) osób z kadry menedżerskiej średniego szczebla jednostek służb statystyki publicznej podległych Prezesowi Głównego Urzędu Statystycznego, wraz z przekazaniem materiałów szkoleniowych oraz przygotowanie konspektów do prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich dla trenera wewnętrznego i przeprowadzenie konsultacji dla trenera wewnętrznego. Przedmiot zamówienia dla Części 3 obejmuje: a) Opracowanie programu i przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich w GUS, w formie stacjonarnej dla łącznie 356 (trzystu pięćdziesięciu sześciu) osób kadry menadżerskiej średniego szczebla jednostek służb statystyki publicznej; b) Przygotowanie trzech konspektów trenerskich do prowadzenia szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich dla trenera wewnętrznego, po jednym do każdego bloku szkoleniowego: c) Przeprowadzenie konsultacji online dla trenera wewnętrznego w wymiarze 4 (czterech) godzin zegarowych, dla wszystkich bloków szkoleniowych.
Interne Kennung: 5/BK/PN/2025 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Organizacja i obsługa spotkania o charakterze szkoleniowym, w formie stacjonarnej, w okolicach Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla Części 4 jest zorganizowanie i przeprowadzenie 5 (pięciu) tematów szkoleń, które odbędą się w ramach trzydniowego spotkania o charakterze szkoleniowym pn.: „Narada pracowników jednostek służb statystyki publicznej”, w formie stacjonarnej w okolicach Warszawy, w ośrodku szkoleniowym/obiekcie konferencyjnym lub innym obiekcie umożliwiającym organizację szkoleń, cateringu i noclegów, a także organizacja i obsługa tego spotkania szkoleniowego. 2. Przedmiot Umowy obejmuje organizację i przeprowadzenie: a) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Sygnaliści w administracji publicznej w świetle ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów” – dla maksymalnie 103 osób; b) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Ewidencja należności i dochodów budżetowych – zasady i terminy” – dla maksymalnie 32 osób; c) 1 trwającej min. 4 godziny lekcyjne edycji szkolenia „Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych – konsekwencje postępu technologicznego dot. digitalizacji procesów księgowych – e-dowody księgowe, e-dokumentacja, e-sprawozdania, e-inwentaryzacja w kontekście planowanych zmian w ustawie o rachunkowości” – dla maksymalnie 32 osób; d) 1 trwającej min. 6 godzin lekcyjnych edycji szkolenia „Dyrektywa UE 2023/970 o jawności i równości wynagrodzeń - praktyczne aspekty wdrożenia dyrektywy w GUS” – dla maksymalnie 47 osób; e) 1 trwającej min. 8 godzin lekcyjnych edycji szkolenia „Negocjacje dla prawników” – dla maksymalnie 24 osób.
Interne Kennung: 5/BK/PN/2025 Część 4