See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) przeglądy okresowe, walidacje, konserwacje i pomiary bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń i aparatury medycznej, zgodnie z zaleceniami producenta; 2) wymiana zalecanych przez producenta materiałów zużywalnych niezbędnych (uszczelki, zaworki) do przeprowadzenia przeglądu; 3) aktualizacja oprogramowania (jeśli dotyczy określonego sprzętu); 4) czynności objęte umową będą wykonywane przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami i standardami producenta, z częstotliwością zgodną z instrukcją obsługi; 5) wprowadzenie wpisów o czynnościach wykonanych podczas przeglądów w paszportach technicznych urządzeń i aparatury medycznej oraz wystawienie raportu serwisowego w formie papierowej lub elektronicznie z wykonanego przeglądu 6) wystawienie orzeczeń technicznych lub ekspertyz o stanie technicznym urządzeń i aparatury medycznej; Szczegółowy wykaz i opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ– formularz cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 75 części. 3. Termin wykonania zamówienia to 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Urządzenia medyczne będą podlegały przeglądom okresowym zgodnie z harmonogramem przeglądów. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 529043-2024
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) przeglądy okresowe, walidacje, konserwacje i pomiary bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń i aparatury medycznej, zgodnie z zaleceniami producenta; 2) wymiana zalecanych przez producenta materiałów zużywalnych niezbędnych (uszczelki, zaworki) do przeprowadzenia przeglądu; 3) aktualizacja oprogramowania (jeśli dotyczy określonego sprzętu); 4) czynności objęte umową będą wykonywane przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie zgodnie z obowiązującymi wymogami i standardami producenta, z częstotliwością zgodną z instrukcją obsługi; 5) wprowadzenie wpisów o czynnościach wykonanych podczas przeglądów w paszportach technicznych urządzeń i aparatury medycznej oraz wystawienie raportu serwisowego w formie papierowej lub elektronicznie z wykonanego przeglądu 6) wystawienie orzeczeń technicznych lub ekspertyz o stanie technicznym urządzeń i aparatury medycznej; Szczegółowy wykaz i opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ– formularz cenowy. 2. Zamówienie zostało podzielone na 75 części. 3. Termin wykonania zamówienia to 24 miesiące od dnia podpisania umowy. Urządzenia medyczne będą podlegały przeglądom okresowym zgodnie z harmonogramem przeglądów. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 2
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 3
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 4
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 5
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 6
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 7
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 8
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 9
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 10
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 10
Los: LOT-0011
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 11
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 11
Los: LOT-0012
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 12
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 12
Los: LOT-0013
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 13
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 14
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 14
Los: LOT-0015
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 15
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 15
Los: LOT-0016
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 16
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 16
Los: LOT-0017
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 17
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 17
Los: LOT-0018
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 18
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 18
Los: LOT-0019
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 19
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 19
Los: LOT-0020
Titel: Wykonywanie pogwarancyjnych przeglądów okresowych sprzętu medycznego SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie, cz. 20
Interne Kennung: ZPZ-24/07/24 część 20