See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni na terenie miasta Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni na terenie miasta Bydgoszczy w zakresie i na warunkach określonych w swz wraz z załącznikami. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. według podziału na 9 rejonów określonych w załącznikach do swz. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung: 549000-2025
Interne Kennung: WZP.271.14.2025.E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon I –utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Terenów Nadwiślańskich, Osiedla Tatrzańskiego, Osiedla Stary Fordon
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni na terenie miasta Bydgoszczy w zakresie i na warunkach określonych w swz wraz z załącznikami. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. według podziału na 9 rejonów określonych w załącznikach do swz. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. 4. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: od dnia zawarcia umowy - nie wcześniej niż od 1 grudnia 2025 r. przez okres kolejnych 48 miesięcy, jednak nie dłużej niż do dnia wypłaty całości wynagrodzenia wskazanego w § 10 ust. 1 umowy.
Interne Kennung: Rejon I
Los: LOT-0002
Titel: Rejon II – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Nowy Fordon, Osiedla Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
Interne Kennung: Rejon II
Los: LOT-0003
Titel: Rejon III – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Leśnego, Osiedla Bartodzieje, Osiedla Jachcice
Interne Kennung: Rejon III
Los: LOT-0004
Titel: Rejon IV – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Bielawy, Osiedla Bocianowo, Śródmieścia, Starego Miasta
Interne Kennung: Rejon IV
Los: LOT-0005
Titel: Rejon V – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Smukała-Opławiec-Janowo, Osiedla Piaski, Osiedla Czyżkówko, Osiedla Okole, Osiedla Flisy, Osiedla Osowa Góra
Interne Kennung: Rejon V
Los: LOT-0006
Titel: Rejon VI – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Miedzyń-Prądy, Osiedla Wilczak-Jary, Osiedla Błonie
Interne Kennung: Rejon VI
Los: LOT-0007
Titel: Rejon VII – utrzymanie zielenie na terenie Osiedla Górzyskowo, Osiedla Szwederowo
Interne Kennung: Rejon VII
Los: LOT-0008
Titel: Rejon VIII – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Wzgórze Wolności, Osiedla Glinki-Rupienica, Osiedla Wyżyny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni na terenie miasta Bydgoszczy w zakresie i na warunkach określonych w swz wraz z załącznikami. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. według podziału na 9 rejonów określonych w załącznikach do swz. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. 4. Zamawiający nie przewiduje składania przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: Rejon VIII
Los: LOT-0009
Titel: Rejon IX – utrzymanie zieleni na terenie Osiedla Kapuściska, Osiedla Zimne Wody-Czersko Polskie, Osiedla Łęgnowo, Osiedla Łęgnowo-Wieś
Interne Kennung: Rejon IX