See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa jazdy ludzi tymczasowym górniczym wyciągiem szybowym kubłowym w szybie Grzegorz dla Południowego Koncernu Węglowego S.A - Zakład Górniczy Sobieski.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa jazdy ludzi tymczasowym górniczym wyciągiem szybowym kubłowym w szybie Grzegorz dla Południowego Koncernu Węglowego S.A - Zakład Górniczy Sobieski.
Interne Kennung: PZP/ASA/00026/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa jazdy ludzi tymczasowym górniczym wyciągiem szybowym kubłowym w szybie Grzegorz dla Południowego Koncernu Węglowego S.A - Zakład Górniczy Sobieski.