779876-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Bielsku-Białej oraz podległych Inspektoratach w Cieszynie i Żywcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Oddziału ZUS w Bielsku-Białej oraz podległych Inspektoratach w Cieszynie i Żywcu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Bielsku-Białej oraz podległych Inspektoratów w Cieszynie i Żywcu dalej zwanego Zakładem. Usługę należy wykonać w sposób sprawny, staranny i terminowy z uwzględnieniem potrzeb zgłaszanych przez użytkowników obiektów. Usługa sprzątania obejmować będzie następujące czynności: 1) utrzymanie czystości w obiektach Zakładu; 2) utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego na posesjach przylegających do obiektów Zakładu; 3) mycie okien w obiektach; 4) odśnieżanie dachów na obiektach; 5) wykonanie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji; 6) czyszczenie rynien oraz rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści; 7) pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych. Świadczenie usług sprzątania będzie odbywało się w następujących obiektach zlokalizowanych jn.: 1) Budynek Oddziału ZUS mieszczący się w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34, 36; 2) Budynek Oddziału ZUS mieszczący się w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2a; 3) Budynki Inspektoratów ZUS mieszczące się w: a) Cieszynie przy ul. Bielskiej 29; b) Żywcu przy ul. Piernikarskiej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung020000.271.5.2025-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001