2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur materieel en personeel onkruidbestrijding
Beschreibung: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese procedure voor het inhuren van onkruidmachines inclusief personeel aan Saver NV te Roosendaal. Doel van de aanbesteding Met deze aanbesteding is de wens om per perceel één (1) overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier voor een periode van één (1) seizoen met de optie tot verlenging. Indien inschrijvers per perceel slechts een gedeelte van het gevraagde kunnen leveren zal met meerder partijen een overeenkomst afgesloten worden. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomsten is 30 maart 2026 met een looptijd van 8 maanden. Omvang van de Opdracht De werkzaamheden betreft het onder regie van Saver uitvoeren van onkruidbestrijdingswerkzaamheden in de gemeenten Bergen op Zoom, hiervoor is benodigd: Perceel 1: 2x borstelmachine inclusief personeel Perceel 2: 2x bosmaaiers inclusief personeel Per gevraagde machine inclusief personeel gaat het om een inzet van ca. 1.400 uur. De werkzaamheden vinden dagelijks van maandag tot en met vrijdag plaats tussen 07:00 uur en 17:00. Aan de in deze uitvraag benoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gunningssystematiek De gunning van de opdracht wordt gebaseerd op prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De systematiek is gunnen op waarde. Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten