See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR .
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR w tym: komputerów przenośnych 3 sztuki, zestawów komputerów stacjonarnych 62 sztuki, stacji roboczej 1 sztuka, , projektorów 2 sztuki , aktywnego huba 1 sztuka, prezentera 1 sztuka, monitora multimedialnego 1 sztuka
Interne Kennung: 14/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 38652100 Vorführgeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery przenośne 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych 2 sztuk . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Komputery stacjonarne 62 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych 62 sztuki . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 62 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Stacja robocza 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczejo 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Aktywny hub i wskaźnik laserowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktywnego huba 1 sztuka oraz wskaźnika laserowego 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0005
Titel: Projektory 2 sztuki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa projektorów 2 sztuk . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Komputer przenośny 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest komputera przenośnego 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Monitor interaktywny 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora interaktywnego 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme