779955-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie zieleni w pasach drogowych w Koninie w 2026 r. i w 2027 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zieleni w pasach drogowych w Koninie w 2026 r. i w 2027 r.
Beschreibung1. Określenie przedmiotu zamówienia. 1.1. Część I Koszenie, sprzątanie oraz grabienie liści. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1.1.1. Załączniku nr 8 do SWZ (Część I) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1.1.2. Załączniku nr 7 do SWZ (Część I) – Wykaz ulic. 1.1.3. Załączniku nr 4 do SWZ (Część I) – Formularz cenowy. 1.2. Część II Wycinanie drzew i krzewów, przycinanie gałęzi oraz frezowanie pni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1.2.1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część II) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1.2.2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część II) – Formularz cenowy. 1.3. Część III Utrzymanie i bieżąca pielęgnacja zieleni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1.3.1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część III) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1.3.2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część III) – Formularz cenowy. 1.4. Część IV Utrzymanie zielonych korytarzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1.4.1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część IV) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1.4.2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część IV) – Formularz cenowy.
Interne KennungZDM.IV.ZP.221.25.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensArt. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Przetarg nieograniczony jest podstawowym trybem udzielania zamówień publicznych, do którego mogą przystąpić wszyscy chętni wykonawcy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Koszenie, sprzątanie oraz grabienie liści
BeschreibungCzęść I Koszenie, sprzątanie oraz grabienie liści. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1. Załączniku nr 8 do SWZ (Część I) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Załączniku nr 7 do SWZ (Część I) – Wykaz ulic. 3. Załączniku nr 4 do SWZ (Część I) – Formularz cenowy.
Interne KennungCzęść I
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Wycinanie drzew i krzewów, przycinanie gałęzi oraz frezowanie pni
BeschreibungCzęść II Wycinanie drzew i krzewów, przycinanie gałęzi oraz frezowanie pni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część II) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część II) – Formularz cenowy.
Interne KennungCzęść II
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
LosLOT-0003
TitelCzęść III Utrzymanie i bieżąca pielęgnacja zieleni
BeschreibungCzęść III Utrzymanie i bieżąca pielęgnacja zieleni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część III) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część III) – Formularz cenowy.
Interne KennungCzęść III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
LosLOT-0004
TitelCzęść IV Utrzymanie zielonych korytarzy
BeschreibungCzęść IV Utrzymanie zielonych korytarzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w: 1. Załączniku nr 7 do SWZ (Część IV) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Załączniku nr 4 do SWZ (Część IV) – Formularz cenowy.
Interne KennungCzęść IV