See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervoer personen onbegrepen gedrag
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van veilig en passend vervoer voor personen met verward of onbegrepen gedrag of psychiatrische problematiek, in opdracht van Ambulancezorg Gelderland-Zuid. Het vervoer omvat ritten voorafgaand aan, tijdens of na psychiatrische beoordelingen, opnames, ziekenhuisbezoeken, rechtbankbezoeken, familiebezoeken en repatriëring. Circa €30.000,- per maand en €1.440.000,- geraamd over 4 jaar.
Interne Kennung: TN 558136
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van veilig en passend vervoer voor personen met verward of onbegrepen gedrag of psychiatrische problematiek, in opdracht van Ambulancezorg Gelderland-Zuid. Het vervoer omvat ritten voorafgaand aan, tijdens of na psychiatrische beoordelingen, opnames, ziekenhuisbezoeken, rechtbankbezoeken, familiebezoeken en repatriëring. Circa €30.000,- per maand
Interne Kennung: 1