See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w 2026 roku usług w zakresie bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej, realizowanych na rzecz Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych (ZUOP), obejmujących obiekty ZUOP w Otwocku oraz Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych (KSOP) w Różanie. Zakres zamówienia obejmuje działania związane z monitoringiem radiacyjnym środowiska na terenie i w otoczeniu obiektów, pomiarami i oceną narażenia personelu, wzorcowaniem aparatury dozymetrycznej, badaniami elementów środowiska, a także oceną stanu ochrony radiologicznej
Interne Kennung: ZZP.260.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie ZUOP w Otwocku
Beschreibung: Część nr 1 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie ZUOP w Otwocku
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu ZUOP w Otwocku
Beschreibung: Część nr 2 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu ZUOP w Otwocku
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Pomiary i ocena narażenia zewnętrznego i wewnętrznego personelu ZUOP
Beschreibung: Część nr 3 - Pomiary i ocena narażenia zewnętrznego i wewnętrznego personelu ZUOP
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Wzorcowanie aparatury dozymetrycznej
Beschreibung: Część nr 4 - Wzorcowanie aparatury dozymetrycznej
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie KSOP
Beschreibung: Część nr 5 - Monitoring radiacyjny środowiska na terenie KSOP
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu KSOP
Beschreibung: Część nr 6 - Monitoring radiacyjny środowiska w otoczeniu KSOP
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Badania wybranych elementów środowiska na terenie i w otoczeniu KSOP
Beschreibung: Część nr 7 - Badania wybranych elementów środowiska na terenie i w otoczeniu KSOP
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Wykonanie oceny stanu ochrony radiologicznej na terenie i w otoczeniu obiektów w Otwocku
Beschreibung: Część nr 8 - Wykonanie oceny stanu ochrony radiologicznej na terenie i w otoczeniu obiektów w Otwocku
Interne Kennung: 8