780046-2025 - Ergebnis
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – Animální modely pro Veterinární univerzitu Brno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnimální modely pro Veterinární univerzitu Brno
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodání animálních modelů dle technických specifikací a minimálních technických požadavků.
Interne KennungVZ28/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0006
TitelSimulátor základních technik neodkladné péče
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 6 je dodání 6 Ks simulátoru základních technik neodkladné péče. Jedná se o figurínu psa v životní velikosti pro nácvik základních technik neodkladné péče a kardiopulmonální resuscitace, mající plně skloubenou kostru a anatomicky oddělené prsty pro nácvik obvazových technik.
Interne Kennungčást 6
LosLOT-0001
TitelProfesionální výukový trenažér psa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 1 je dodání 4 Ks profesionálních výukových trenažérů psa. Jedná se o profesionální výukový trenažér psa v životní velikosti, celotělový, realistického provedení, určený pro nácvik technik neodkladné péče ve veterinární medicíně, simulující pulz, aktivní dýchání a patologické zvuky, disponující funkcemi simulace poranění a patologických stavů řízených pomocí dálkového ovladače.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0002
TitelModel psa – nácvik torakocentézy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 2 je dodání 2 Ks modelů psa. Jedná se o profesionální výukový trenažér psa v životní velikosti, celotělový, realistického provedení, určený pro nácvik torakocentézy.
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0003
TitelGynekologický model psa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 3 je dodání 6 Ks gynekologického modelu psa. Jedná se o figurínu feny v životní velikosti pro nácvik základních porodnických technik a dovedností vyšetření pohlavních orgánů, vaginoskopie, vedení normálního i ztíženého porodu.
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0004
TitelPsí simulátor dýchacích a srdečních ozev
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 4 je dodání 6 Ks psích simulátorů dýchacích a srdečních ozev. Jedná se o profesionální výukový trenažér psa v životní velikosti, celotělový, realistického provedení, který slouží k výuce správné diagnostiky srdečních a dechových ozev pomocí stetoskopu.
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0005
TitelPolohovací simulátor - pes
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v části 5 je dodání 4 Ks polohovacích simulátorů psa. Jedná se o model psa v životní velikosti pro nácvik technik fixace a polohování, figurína s realisticky pohyblivými klouby s funkcí přirozeného odporu při pohybu.
Interne Kennungčást 5