2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 04 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku gm. Strawczyn”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku odpadów o kodzie 19 12 04 z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn. Szacowana ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 900 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: PGO/01/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001