See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji etapu Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego i Koncepcji Programowej dla budowy obwodnicy Brzegu w ciągu drogi krajowej nr 39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej etapu Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego i Koncepcji Programowej (STEŚ-R) wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania p.n. „Budowa obwodnicy Brzegu w ciągu drogi krajowej nr 39”. Celem inwestycji, której dotyczy niniejsza dokumentacja projektowa jest budowa obwodnicy Brzegu w ciągu drogi krajowej nr 39 wraz z mostem nad rzeką Odrą, budowa dróg dojazdowych do obsługi przyległego terenu, budowa infrastruktury związanej z drogą, a także przebudowa lokalnych dróg oraz kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej.
Interne Kennung: O.Op.D-3.2413.36.2018(86)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej etapu Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego i Koncepcji Programowej (STEŚ-R) wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania p.n. „Budowa obwodnicy Brzegu w ciągu drogi krajowej nr 39”. Opracowanie dokumentacji projektowej obejmuje swoim zakresem: 1) studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe 2) studium geologiczno-inżynierskie, opinia geotechniczna, projekt robót hydrogeologicznych, dokumentacja hydrogeologiczna 3) materiały do wniosku o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach 4) raport o oddziaływaniu planowanego przedsięwzięcia na środowisko 5) mapę do celów projektowych 6) projekt robót geologicznych
Interne Kennung: O.Op.D-3.2413.36.2018 (86)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71354000 Kartografiedienste, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 90714500 Kontrolle der Umweltqualität