See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia usług dystrybucji 3kV DC i sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby realizacji przejazdów pociągów w latach 2026 – 2028 z możliwością skorzystania z prawa opcji w latach 2029-2030.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji 3kvDC i sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby realizacji przejazdów pociągów w latach 2026 – 2028 z możliwością skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp w zakresie przedłużenia okresu realizacji przedmiotu zamówienia na lata 2029 – 2030.
Interne Kennung: KD.OZZ.272.U.60.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług dystrybucji 3kV DC i sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby realizacji przejazdów pociągów w latach 2026 – 2028 z możliwością skorzystania z prawa opcji w latach 2029-2030.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Strony dopuszczają skorzystanie z Prawa Opcji w zakresie przedłużenia umowy o kolejny okres tj. od 01.01.2029 r. do 31.12.2030 r. 2. Opcja wchodzi w życie, a Umowa ulega przedłużeniu pod warunkiem, że Zamawiający najpóźniej na 6 miesięcy przed zakończeniem okresu obowiązywania zamówienia podstawowego tj. do dnia 30.06.2028 r., złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji przedłużenia umowy na okres wskazany w pkt 1.