7801-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Wywóz odpadów komunalnych z obiektów drogowych i kolejowych przejść granicznych w woj. lubelskim.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWywóz odpadów komunalnych z obiektów drogowych i kolejowych przejść granicznych w woj. lubelskim.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z drogowych i kolejowych przejść granicznych położonych w województwie lubelskim oraz najem kontenerów do gromadzenia odpadów. Odpady gromadzone są w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało podzielone na cztery części.
Vorherige Bekanntmachung781188-2025
Interne KennungZP.4311.42.2025.AGG
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Zosinie, gmina Horodło
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Zosinie, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. Zakres zamówienia obejmuje: wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: - odpady zmieszane - 309,80 m3 - odpady segregowane - papier – 50,00 m3 - odpady segregowane - metale, tworzywa sztuczne – 158,00 m3 - odpady segregowane - szkło – 14,00 m3
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelWywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Terespolu, miasto Terespol
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego i Kolejowego Przejścia Granicznego w Terespolu oraz najem kontenerów, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. Zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: - odpady zmieszane - 1107,00 m3 - odpady segregowane - papier – 504 m3 - odpady segregowane - tworzywa sztuczne – 25,30 m3 - odpady segregowane - szkło – 5,50 m3 b) najem kontenera KP-7 - 3 szt.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelWywóz odpadów komunalnych z Terminala Weterynaryjno-Sanitarnego w Kobylanach, gmina Terespol
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Terminala Weterynaryjno-Sanitarnego w Kobylanach, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. Zakres zamówienia obejmuje: wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: - odpady zmieszane - 84,00 m3 - odpady segregowane - papier – 6,60 m3 - odpady segregowane - tworzywa sztuczne – 6,60 m3 - odpady segregowane - szkło – 3,30 m3
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelWywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Kukurykach, gmina Terespol
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów komunalnych z Drogowego Przejścia Granicznego w Kukurykach oraz najem kontenerów, odpady będą gromadzone w kontenerach KP-7 oraz w pojemnikach o poj. 1,1 m3. Zakres zamówienia obejmuje: a) wywóz odpadów w ilościach szacunkowych: - odpady zmieszane - 1477 m3 - odpady segregowane - papier – 77m3 - odpady segregowane - tworzywa sztuczne – 11m3 - odpady segregowane - szkło – 2,2m3 b) najem kontenera KP-7 - 3 szt.
Interne KennungCzęść nr 4