780109-2025 - Ergebnis
Tschechien – Spielwaren – Dodávky hraček pro Zoo Praha 2023-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky hraček pro Zoo Praha 2023-2027
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky s názvem „DODÁVKY HRAČEK PRO ZOO PRAHA“ je dodávka plyšových hraček a plastových a gumových figurek zvířat a dalšího doplňkového sortimentu s motivem zvířat do prodejen suvenýru v areálu Zoo Praha a pro internetový obchod, a to na základě dílčích objednávek.
Vorherige Bekanntmachung56092-2024
Interne KennungVZ.23.250.VP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka plyšových hraček
BeschreibungDodávka plyšových hraček pro Zoo Praha
Interne KennungVZ.23.250.VP - část 1
LosLOT-0002
TitelDodávka plastových a gumových figurek s motivem zvířat a dalšího doplňkového sortimentu s motivem zvířat
BeschreibungPředmětem Části 2 veřejné zakázky je dodávka plastových a gumových figurek s motivem zvířat a dalšího doplňkového sortimentu s motivem zvířat.
Interne KennungVZ.23.250.VP - část 2