2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horácká multifunkční aréna v Jihlavě – Poskytování gastronomických služeb
Beschreibung: Předmětem koncese je provozování/poskytování gastronomických služeb spočívajících v provozu restaurace, fast foodů (bufetů) a cateringových služeb ve vymezených prostorech Horácké multifunkční arény v Jihlavě (dále jen „Hala“). Vybraný dodavatel bude ve vymezených prostorách Haly provozovat/poskytovat restaurační a cateringovou činnost za podmínek stanovených v koncesní smlouvě. V zájmu lepší představy dodavatelů o podobě budoucích prostor Haly zadavatel poskytuje odkaz na profil zadavatele Statutárního města Jihlavy, kde je ke stažení k dispozici projektová dokumentace pro provádění stavby Haly: https://www.profilzadavatele-vz.cz/P22V10000011. Dále zadavatel poskytuje odkaz na profilu zadavatele Statutárního města Jihlavy, kde je ke stažení k dispozici projektová dokumentace pro dodávky gastro vybavení: https://zakazky.jihlava.cz/contract_display_37.html. Restaurační a cateringové činnosti budou poskytovány primárně v souvislosti s akcemi (eventy) konanými v Hale. Akcemi jsou v tomto kontextu myšleny zejména sportovní utkání, veřejná vystoupení, konference, koncerty a jiné jim podobné události pořádané v Hale. Součástí restauračních a cateringových činností bude rovněž zajištění gastro služeb pro klubové patro a skyboxy. Zadavatel předpokládá určitá omezení, pokud jde o nabízený sortiment zejména piva, nealko nápojů, zmrzliny a případně uzenin (s ohledem na marketingové aktivity zadavatele – např. zaručená exkluzivita pro určité značky) s tím, že tyto limitace budou diskutovány s účastníky ve fázi jednací. Zadavatel v Příloze č. 6 dokumentace koncesního řízení poskytuje základní body koncesní smlouvy, které budou předmětem jednání s účastníky v rámci fáze jednací. S ohledem na předmět koncese ji zadavatel zadává v koncesním řízení ve zjednodušeném režimu a s účastníky tak mohou být v rámci fáze jednací projednány veškeré aspekty týkající se předmětu koncese, jakož i dalších podmínek poskytování plnění, což zadavatel předpokládá. Konečné zadávací podmínky však musí nadále splňovat podmínky pro zjednodušený režim (tj. předmět koncese musí stále typově odpovídat provozování restaurací a podávání jídel).
Interne Kennung: Horácká multifunkční aréna v Jihlavě – Poskytování gastronomických služeb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0001