78013-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Szczurowa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Szczurowa oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Szczurowa. 1.2. Przedmiotem zamówienia jest również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) mieszczącego się przy ul. Rynek 22 w miejscowości Szczurowa. 1.3. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych w związku z prowadzona działalnością gospodarczą lub rolniczą. 1.4. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie następujących kategorii odpadów komunalnych gromadzonych przez mieszkańców w sposób określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Szczurowa: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 w szacowanej ilości około 1200 Mg, b) Bioodpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 i 20 01 08 w szacowanej ilości około 30 Mg, c) Odpady papieru i tektury, opakowania z papieru i tektury o kodzie 15 01 01 i 20 01 01 w szacowanej ilości około 20 Mg, d) Odpady metali, opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40 w szacowanej ilości około 160 Mg, e) Odpady szkła bezbarwnego i kolorowego, opakowania ze szkła o kodzie o kodzie 15 01 07 i 20 01 02 w szacowanej ilości około 120 Mg, f) Odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w szacowanej ilości około 120 Mg, g) zużyte opony (od samochodów osobowych, rowerów, motocykli itp. niepochodzące z działalności gospodarczej) o kodzie 16 01 03 w szacowanej ilości około 30 Mg, h) zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny o kodzie 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 w szacowanej ilości około 20 Mg, i) odbieranie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z tzw. PSZOK w szacowanej ilości około 50 Mg. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy tj. Udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. odbierania i zagospodarowania odpadów o wartości stanowiącej nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego - ilość usług zleconych w ramach zamówienia uzupełniającego będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: UG.I.271.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Szczurowa. 1.2. Przedmiotem zamówienia jest również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) mieszczącego się przy ul. Rynek 22 w miejscowości Szczurowa. 1.3. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych w związku z prowadzona działalnością gospodarczą lub rolniczą. 1.4. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie następujących kategorii odpadów komunalnych gromadzonych przez mieszkańców w sposób określony w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Szczurowa: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 w szacowanej ilości około 1200 Mg, b) Bioodpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 i 20 01 08 w szacowanej ilości około 30 Mg, c) Odpady papieru i tektury, opakowania z papieru i tektury o kodzie 15 01 01 i 20 01 01 w szacowanej ilości około 20 Mg, d) Odpady metali, opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40 w szacowanej ilości około 160 Mg, e) Odpady szkła bezbarwnego i kolorowego, opakowania ze szkła o kodzie o kodzie 15 01 07 i 20 01 02 w szacowanej ilości około 120 Mg, f) Odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 w szacowanej ilości około 120 Mg, g) zużyte opony (od samochodów osobowych, rowerów, motocykli itp. niepochodzące z działalności gospodarczej) o kodzie 16 01 03 w szacowanej ilości około 30 Mg, h) zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny o kodzie 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 w szacowanej ilości około 20 Mg, i) odbieranie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z tzw. PSZOK w szacowanej ilości około 50 Mg.