78023-2026 - Wettbewerb
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Sprzedaż biletów wstępu do TPN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż biletów wstępu do TPN
Beschreibung: Sprzedaż biletów wstępu do TPN w 6 obwodach ochronnych.
Interne Kennung: ZP/26-31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż biletów wstępu OO. Łysa Polana
Beschreibung: Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na jednym punkcie na Palenicy Białczańskiej w obwodzie ochronnym Łysa Polana w okresie 1 marca 2026 r. do 29 lutego 2028 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Sprzedaż biletów wstępu do TPN - OO.Kuźnice
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na trzech punktach Kalatówki, Jaworzyna i Goryczkowa w obwodzie ochronnym Kuźnice w okresie 1 marca 2026 r. do 29 lutego 2028 r. oraz na dwóch punktach Dolina Olczyska oraz Nosal w obwodzie ochronnym Kuźnice w okresie 1 kwietnia do 31 października.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Sprzedaż biletów wstępu do TPN - OO. Strążyska
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na trzech punktach Dolina Strążyska, Dolina Małej Łąki i Dolina Białego w obwodzie ochronnym Strążyska w okresie 1 marca 2026 r. do 29 lutego 2028 r.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Sprzedaż biletów wstępu do TPN - OO. Kościeliska oraz Jaskinia Mroźna
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na jednym punkcie sprzedaży w Dolinie Kościeliskiej w obwodzie ochronnym Kościeliska w okresie 1 marca 2026 r. do 29 lutego 2028 r. Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na punkcie w Jaskini Mroźnej w obwodzie ochronnym Kościeliska w okresach 26 kwietnia 2026 r. do 31 października 2026 oraz od 26 kwietnia 2027 do 31 października 2027 r.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Sprzedaż biletów wstępu do TPN - OO. Brzeziny
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na dwóch punktach Dolina Suchej Wody w obwodzie ochronnym Brzeziny w okresie 1 marca 2026 r. do 29 lutego 2028 r. oraz na punkcie Cyrhla w okresie od 1 kwietnia do 31 października
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Sprzedaż biletów wstępu do TPN - OO. Zazadnia
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Sprzedaż biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz kontrola ważności biletów zakupionych elektronicznie lub w biletomacie na punkcie w Dolinie Filipka w obwodzie ochronnym Zazadnia w okresach 1 kwietnia 2026 r. do 30 listopad 2026 r., 1 kwietnia 2027 r. do 30 listopada 2027 r.