2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het vervoer van huisartsen van wacht naar patiënten tijdens hun wachtdienst
Beschreibung: Havik vzw is op zoek naar een vervoersbedrijf dat kan instaan voor het vervoer van de huisartsen van wacht vanuit de wachtpost in Herentals en Geel naar patiënten tijdens hun wachtdienst.
Interne Kennung: 07/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 07/11/2025 - 1
Beschreibung: 1 perceel - omschrijving zie bestek
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung