2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch samochodów ciężarowych z zabudową siatkową do zbiórki odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch samochodów ciężarowych z zabudową siatkową do zbiórki i transportu odpadów komunalnych pochodzących z selektywnej zbiórki (odpadów gromadzonych w workach). Samochód ma mieć grodzie zamontowane na zabudowie siatkowej umożliwiające zbiórkę dwóch frakcji odpadów w tym samym czasie (opakowania ze szkła łącznie z opakowaniami z papieru i tektury) lub (opakowania z tworzyw sztucznych łącznie z opakowaniami ze szkła). Żaden z pojazdów nie może być prototypem, ma pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa. Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2025, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Szczegółowe minimalne parametry techniczne i użytkowe zawiera załącznik Nr 2 Specyfikacja techniczna siatkowca będący do częścią specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: PZP.271.4UE.2025.SG-K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Spółka zamierza dokonać zakupu dwóch samochodów ciężarowych z zabudową siatkową do zbiórki odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki (odpadów gromadzonych w workach) w związku z przystąpieniem do odbioru i transportu odpadów z dniem 1 stycznia 2026 roku dwóch kolejnych gmin (udziałowców spółki). Wcześniejsze wszczęcie postępowania było niemożliwe z uwagi na brak decyzji o przyznaniu pożyczki na zakup ww. pojazdów z WFOŚiGW w Poznaniu. Przeprowadzenie postępowania o pełnym zakresie czasowym nie pozwoli na nabycie tych pojazdów przed rozpoczęciem wykonywania usługi. Podstawa prawna : art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. )
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001