780266-2025 - Wettbewerb
Polen – Mikrowellenausstattung – Zakup wraz z dostawą kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie z podziałem na etapy: a) Etap 1 – opracowanie i zatwierdzenie projektu wykonawczego; b) Etap 2 – przeprowadzenie testów fabrycznych FAT; c) Etap 3 – dostawa do siedziby Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne. 4. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące, licząc od dnia dostawy do siedziby Zamawiającego (podpisania protokołu odbioru). 5. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 52 tygodni od daty zawarcia umowy dla kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW wraz dostawą do siedziby Zamawiającego. Szkolenia pracowników Zamawiającego zostaną przeprowadzone w terminach uzgodnionych przez Wykonawcę i Zamawiającego.
Interne KennungEZP.270.70.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711422 Mikrowellenausstattung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą Pzp”. 1.2. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 1.3. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2.1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie z podziałem na etapy: a) Etap 1 – opracowanie i zatwierdzenie projektu wykonawczego; b) Etap 2 – przeprowadzenie testów fabrycznych FAT; c) Etap 3 – dostawa do siedziby Zamawiającego. 2.3. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne. 2.4. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące, licząc od dnia dostawy do siedziby Zamawiającego (podpisania protokołu odbioru). 2.5. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 52 tygodni od daty zawarcia umowy dla kompletnego generatora mocy mikrofalowej powyżej 20MW wraz dostawą do siedziby Zamawiającego. Szkolenia pracowników Zamawiającego zostaną przeprowadzone w terminach uzgodnionych przez Wykonawcę i Zamawiającego. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie Wykonawcy zaliczki w wysokości do 30% wartości umowy na wykonanie Przedmiotu zamówienia. Szczegółowe informacje udzielenia zaliczki i warunki realizacji określone w TOM II SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewidywane